Lidé a videa

28. 08 2015 | 17.28

Tak jsem tu zas!, Vaše sovička nabitá elánem se s Vámi podělit o další zajímavé téma :). To zajímavé téma je o lidech, kteří mají svůj kanál na servru videí a produkují zde pravidelně videa, ve kterých vystupují. Bud jsou to videa zaměřená na různé téma, či problematiku nebo jsou to příležitostná videa z různých akcí, či pravidelné týdenní seanse. Tito lidé, jsou také označováni jako "vlogeři,youtubeři". Chci o tomto tématu mluvit, jelikož mi připadá velice zajímavé a jejich práce je inspirující. 

Existuje mnoho vlogerů, ale jen někteří dokáží natolik zaujmout, ze se odlišují od velmi pestré a bohaté konkurence. Ale na každém z nich si cením jejich odhodlání, píle a vůle nevzdávat se. Ta poslední vlastnost je nejdůležitejší. Duležité je nezvdát to po natočení prvního videa s negativní reakcí. Jelikož dříve či později se objeví někdo, kdo si videa dotyčného oblíbí a bude je nadále sledovat. A tím se dostane do povědomí ostatních, bude známější.  A je možné, že pak získá i kontakty na jiné vlogery,kteří mu pomohou s touto dráhou, aby byl úspěšnější. Jelikož vím sama, jak těžké je, se v dnešní době prosadit. Bez pomoci zkušenějších nemáte nejmenší čanci se udžet na nějakém větším žebříčku sledovanosti. Sama jsem zkoušela nějaká amatérská videa, ale moc ohlasu neměly a tak jsem to vzdala. Nyní znova nabírám odvahu a sílu, abych znovu mohla dostát svých cílu a alespoň trochu se zviditelnit. Jenže zatím jsem se k něčemu neodhodlala. Sice mám pár typů, jak by videa mohla vypadat, ale bojím se, že se zesměšním. A zrovna tomu, bych se chtěla vyhnout. Proto tuto věc plánuji promyslet s přátely, kteří jsou v tomto oboru sběhlý. A třeba i já budu úspěšná :)

Tak a teď se vrátím zpět k youtuberům. Je jich opravdu spousta, jsou různě staří a z různých rodin. No prostě, každý je něčím zajímavý. Každý tu věc, téma pojme trochu jinak a to se mi na tom líbí. :) Co se týče mého výběru youtuberů, mám jich několik, proto jich zde vyzdvyhnu pouze pár. Začnu s docela slavnou dvojkou, která dělá vtipná videa. Člověk se u toho zasměje a hned je mu veseleji :). Mluvím o viralbrothers. Další kdo se mi zalíbil, je jeden můj kámoš. Vystupuje pod jménem EndyVlogs. Studuje na režiséra. Vydává uz 5. rokem různá videa z akcí, dlouhé videa pro fanoušky, kde reaguje na jejich dotazy a další amatérská videa se zajímavou tématikou. Díky němu jsem si zahrála ve filmu, splnil mi mé vysněné přání a jsem mu za to strasně vděčná. Jelikož takových šancí v životě moc nedostanete. Mluvím o filmu Jitřenka. Doporučuji shlédnout :)

V neposlední řadě tu samozdřejmě máme i pár těch amatérských zpěváků, jako například Alex G, Alex Goot a Chrissy Costanza. A nakonec nesmím zapomenout na lidičky, které vytváří videa co se týče úpravy vlasů, líčení, různé návody jak a co používat či vylepšovat. U nich si cením toho, že ac jsou to obycejné veci, nebojí se s tím jít na trh. A občas jsou tyto videa moc nápomocná, když si nevíte rady s účesem na ples či líčením na večírek.

Jednou z talentovaných je dívka vystupující pod jménem: Lilith Moon a pak také její konkurentka Kayley Melissa. U obou je opravdu vidět, že se tomu plně věnují, a to se mi na nich líbí.  A abych zahrnula vsechny lidičky, co se podílí na vytváření videí, nesmím opomenout lidičky, kteří točí videa o vaření, pečení a třeba i různých dekoracích. Jsou to někdy povedená videa, s nápadem a i docela chutná jídla. Párkrát jsem něco z těch výstřelků zkoušela a nebyli špatné. 

Na závěr přeji všem youtuberům a vlogerům, ať se jim daří v tom, co dělají, at je tvořitelská můza neopustí a at mají stále dál víc fanoušků. :) 

A Vám milí čtenáři děkuji za přečtení a těším se naviděnou u dalšího článku ;)